روشهای کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش

روشهای کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش

چگونه میتوان بدون سرمایه و داشتن پول، کسب درآمد دلاری داشت؟ آیا راهی هست که بشه بدون سرمایه اولیه درآمد دلاری در ایران داشته باشیم؟ آیا درامد دلاری در ایران امکان دارد؟ چگونه از طریق تلگرام و اینستاگرام درامد دلاری و میلیونی داشته باشم؟ و دهها سوال دیگر که کاربران ما از ما پرسیده اند!! پس تا انتهای این مقاله با ما باشید تا روشهای کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش شرکت گلدن هش ماینینگ را به شما معرفی کنیم.

 

روشهای کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش

 

کسب درآمد با زیرمجموعه گیری

امروزه اکثر افراد با زیرمجموعه گیری و نحوه کسب درآمد با آن آشنا هستند. اما یکبار دیگر به صورت ساده و کامل آن را برای شما توضیح می دهیم:

شما محصول یا خدماتی را به کسی معرفی می کنید و اگر آن شخص آن محصول یا خدمات خاص را بخرد، سهمی از مبلغ پرداختی آن فرد که زیر مجموعه شما هست  به عنوان کمیسیون به شما تعلق می گیرد. راه های مختلفی برای کسب درآمد از زیرمجموعه گیری وجود دارد، اما ما در این مقاله روشی مطمئن، آسان و نیاز به زمان کمی در طی روز را به شما معرفی خواهیم کرد که در عین ساده بودن، درآمد دلاری را برای شما ایجاد می کند.

یکی از زمینه هایی که میتوانید با زیرمجموعه گیری در آن به درآمد برسید، ارز دیجیتال است. دارایی‌های دیجیتالی مانند بیت‌کوین، اتریوم، دوج کوین، هند شیک و …  در سال های اخیر سرتیتر اخبار بوده اند و همچنان ذهن سرمایه گذاران را به خود مشغول کرده اند.

زیرمجموعه ها در ارز دیجیتال منبع خوبی برای کسب درآمد هستند. به طوری که حتی در بعضی از سایتها میتوانید زیرمجموعه خود را با مبلغ قابل توجهی به فروش برسانید.

این نشان از اهمیت موضوع زیرمجموعه گیری می باشد که میتوان آن را همیشه به عنوان یک منبع درآمد عالی برای دارنده زیرمجموعه ها در نظر گرفت.

 

کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش

 

زیر مجموعه گیری در ارز دیجیتال

روشهای زیرمجموعه گیری در ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است، به طوریکه برای هر موضوع میتوان یک مقاله جدا نوشت. اما در این مقاله ما ساده ترین روش را به شما معرفی می کنیم که بر اساس اون شما میتوانید با معرفی خدمات شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ از طریق لینک زیر مجموعه گیری خودتان به دوستان و آشنایان و اقوام خود در اینستاگرام، تلگرام، فیس بوک، توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی درآمد دلاری و افزایشی را بدست آورید.

 

مطلب مشابه در این خصوص را اینجا بخوانید:

کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش

 

کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری

 

کسب درآمد در خانه

روشهای کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ یکی از ساده ترین و بهترین روشهای کسب درآمد در خانه و همچنین کسب درآمد دلاری در خانه است. برای استفاده از این روش، شما فقط باید بعد از ثبت نام رایگان در سایت گلدن هش ماینینگ، وارد پنل کاربری خود شده و لینک زیر مجموعه گیری رو کپی کنید و در بیو اینستاگرام، بیوی تلگرام، نوشته های توییتر و فیس بوک و سایتهایی که در آنها فعالیت دارید قرار بدید و به ازای هر کاربری که از طریق لینک شما وارد سایت ما شود و ثبت نام کند، 10 درصد از تراکنشهایی که در سایت ما انجام دهد به شما تعلق می گیرد.

 

کسب درآمد دلاری با همکاری در فروش

 

همکاری در فروش با پورسانت بالا

کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ دارای سوددهی و پورسانت بسیار بالایی برای شما میباشد، به طوریکه تا 10% از زیرمجموعه مستقیم، 5% تا سه مرحله و درصدهای مناسبی تا 16 سطح از زیرمجموعه های خودتان نیز سود دریافت می کنید و این نوع زیرمجموعه گیری و سوددهی تا 16 سطح برای اولین بار در ایران فقط در شرکت گلدن هش ماینینگ قابل دستیابی و سودآوری می باشد.

ثبت نام همکاری در فروش

 

در این روش شما میتوانید با فعالیت روزانه در حد یکی دوساعت در اینستاگرام و تلگرام و … ماهانه بالای 100 میلیون تومان سود و اونم به صورت دلاری کسب کنید.

زیرا تمام پلن های استخراج ابری بیت کوین، استخراج ابری اتریوم کلاسیک، استخراج ابری دوج کوین و … به صورت دلاری هستند و کمترین پلن قابل تهیه در سایت ما، از 320 دلار شروع می شود و اگر فقط یکی از زیرمجموعه های شما ارزانترین پلن روی سایت ما را تهیه کند و بابت آن 320 دلار پرداخت کند، 10 درصد از آن 320 دلار معادل 32 دلار برای شما خواهد شد.

با تبدیل مبلغ 32 دلار به تومان با مبلغ هر دلار 50.000 تومان، شما فقط از یکی از زیرمجموعه های خود که در سایت ما پلنی را تهیه کرده است حدودا 1.600.000 تومان سود کسب کرده اید.

 

زیرمجموعه گیری با سوددهی بالا تا 16 سطح

 

مزایای همکاری در فروش شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ چیست؟

حالا شما با یک حساب ساده متوجه خواهید شد که اگر به طور مثال 1000 نفر زیرمجموعه داشته باشید و هر زیر مجموعه شما هم چندین زیرمجموعه جذب کنن، شما تا 16 سطح از زیرمجموعه های خود سود کسب خواهید کرد و  روش محاسبه سودهای شما به ازای زیرمجموعه هایتان به صورت زیر می باشد:

  • مستقیم 10%
  • سطح دوم 7.5%
  • سطح سوم 5 درصد
  • سطح چهارم 4 درصد
  • سطح پنجم 3 درصد
  • سطح ششم 2 درصد
  • سطح هفتم 1 درصد
  • سطح هشتم تا یازدهم 0.5 درصد
  • سطح 12 تا شانزدهم 0.25 درصد

 

در اکثر مواقع کاربران تمایل دارند تا پلنهای با سوددهی بالاتر در زمان کمتر را انتخاب کنند و مثالهای بالا فقط برای ارزانترین پلن محاسبه شده بود و حالا اگر همین محاسبه را برای پلنهای پرطرفدار سایت گلدن هش ماینینگ محاسبه کنیم، شما به ازای هر زیرمجموعه ای که پلن 4000 دلاری را از سایت ما تهیه کند، مبلغی معادل 400 دلار که حدودا می شود 20 میلیون تومان را دریافت خواهید کرد.

پس اگر حتی یک زیرمجموعه خوب در ماه برای خودتون پیدا کنید، میتوانید به راحتی درآمد ماهانه چند ده میلیونی و بسیار بالایی را فقط از این طریق داشته باشید.

 

ربات زیر مجموعه گیری رایگان

 

ربات زیر مجموعه گیری رایگان

رباتهایی به صورت اپ گوشی یا کانالهای تلگرامی با عنوان ربات زیرمجموعه گیری رایگان وجود دارند که شما میتوانید از طریق آنها لینک زیرمجموعه گیری خودتان را با کاربران دیگری که از آن اپ یا ربات استفاده می کنند به اشتراک بگذارید و زیرمجموعه زیادی را به صورت رایگان دریافت کنید.

برای افزایش درآمد و زیرمجموعه های شما، استفاده از این روش را به شما توصیه می کنیم.

 

آموزش زیرمجموعه گیری فیک

 

آموزش زیر مجموعه گیری فیک

خیلی از سایتها و کانالهای تلگرامی در حال تبلیغ برای آموزش زیرمجموعه گیری فیک هستند و عده زیادی هم به دنبال چنین چیزی هستند، اما باید توجه کنید که ارزش 1 زیرمجموعه واقعی بهتر از  1000 زیرمجموعه فیک هست، چون درآمد شما از تعداد زیرمجموعه های شما نیست، بلکه سود و درآمد شما از زیرمجموعه های واقعی هست که مبلغی را در سایت سرمایه گذاری می کنند و پلنی را تهیه می کنند. در این حالت است که از تراکنش آنها، 10 درصد سود به شما تعلق می گیرد، نه به تعداد زیرمجموعه ها.

پس از نظر منطقی و عقلانی، این کار فقط وقت تلف کردن هست و بهتره که همون وقت را برای پیدا کردن یک زیرمجموعه واقعی اختصاص بدید.

 

رفرال گیری رایگان

 

رفرال گیری رایگان

شما میتوانید برای رفرال گیری رایگان، لینک رفرال یا زیرمجموعه گیری خودتونو در اینستاگرام، تلگرام، کانالها و گروههای تلگرامی که عضو هستید، توییتر و …. اشتراک بزارید و استوری کنید تا بتوانید به صورت رایگان رفرال گیری یا زیرمجموعه گیری کنید.

همچنین با پیدا کردن رباتها و گروههای تلگرامی که مخصوص این کار هستند، میتوانید لینک زیرمجموعه گیری خودتونو با دیگر کاربران به اشتراک بزارید و نفرات زیرمجموعه و درآمد خودتونو افزایش بدید.

 

هدیه صرافی رایگان

 

هدیه صرافی

بعضی از افراد از زیرمجموعه گیری برای دریافت هدیه صرافی استفاده می کنند، این افراد از روشهای گفته شده در بالا برای جذب زیرمجموعه و دریافت سود از زیرمجموعه های خود استفاده می کنند تا بتوانند از هر تراکنشی که زیرمجموعه ها در صرافی انجام می دهند درصدی سود و هدیه دریافت کنند.

برای کسب درآمد دلاری از زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ، شما هم میتوانید از روشهای گفته شده در بالا استفاده کنید و زیرمجموعه های زیادی را جذب کنید و به همون نسبت درآمد خودتونو افزایش بدید.

 

صرافیهایی که ارز رایگان می دهند

 

صرافی هایی که ارز رایگان میدهند

بعضی از صرافیها برای تشویق کاربران، علاوه بر درصد مشخص، مقداری ارز رایگان نیز به کاربران می دهند تا آنها را تشویق به جذب زیرمجموعه های بیشتر کنند.

در شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ، شما این هدیه را که مبلغ 6دلار میباشد، به محض ثبت نام در سایت دریافت می کنید و به ازای جذب هر زیرمجموعه نیز 10درصد از هر تراکنش او را دریافت می کنید و تا 16 سطح نیز از زیرمجموعه های خود سود دریافت می کنید که نسبت به دیگر سایتها بسیار نرخ درآمدی بالایی را برای شما رقم میزند.

 

 

گلدن هش ماینینگ | رفرال گرفتن

 

رفرال گرفتن

رفرال گرفتن که همان معنی زیرمجموعه گیری یا همکاری در فروش را در خود دارد، تمام توضیحاتی بود که در این مقاله برای شما تشریح دادیم و امیدواریم که بتوانید بهترین استفاده را از این طرح پردرآمد در شرکت بین المللی کلدن هش ماینینگ ببرید.

 

رفرال گرفتن از طریق شبکه های اجتماعی

 

چگونه با همکاری در فروش درآمد میلیونی کسب کنیم؟

نتیجه گیری: اگر شما بجای صرف وقت خود به صورت روزانه در اینستاگرام و تلگرام و تیک توک و …. ، اگر همان وقت را برای اشتراک گذاری لینک زیر مجموعه گیری خودتان در اینستاگرام، تلگرام، تیک توک و …. کنید، خیلی سریع میتوانید زیرمجموعه های زیادی را جذب کنید و وقتی زیرمجموعه های شما نیز زیرمجموعه جمع کنند، شما تا 16 سطح از زیرمجموعه هایتان سود دریافت می کنید و این یعنی درآمدی میلیونی و حتی چند صد میلیونی که بالاتر برای شما محاسبه کردیم به ازای فقط یک زیرمجموعه فعال که پلنی را تهیه کند و چند زیر مجموعه جذب کند.

 

مزایای زیرمجموعه گیری گلدن هش ماینینگ

 

جمع بندی

این یک موقعیت عالی برای تمام کاربرانی است که قصد دارند بدون سرمایه اولیه، و یا حتی در کنار سرمایه ای که در سایت گذاشتن و پلن استخراج ابری تهیه کردن، یک درآمد جانبی و مرکب دیگری داشته باشند که حتی میتواند از سود پلن های سرمایه گذاری روی سایت سود ده تر باشد.

 

ثبت نام همکاری در فروش

 

 

 

اشتراک گذاری این مطلب:
برچسب های این مطلب:
آموزش زیر مجموعه گیری فیکدرآمد دلاری در ایرانربات زیر مجموعه گیری رایگانرفرال گرفتنرفرال گیری رایگانزیر مجموعه گیری در ارز دیجیتالزیرمجموعه گیریصرافی هایی که ارز رایگان میدهندکسب درآمد با زیرمجموعه گیریکسب درآمد در خانهکسب درآمد دلاریمزایای همکاری در فروش چیست؟هدیه صرافیهمکاری در فروش با پورسانت بالا
ارسال شده در دسته بندی:
آموزشهای تخصصی, ارزهای دیجیتال, خبرهای شرکت, سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال, مطالب وبلاگ
ارسال شده در تاریخ:
توسط:
نوشتهٔ پیشین
استخراج ابری هندشیک با سوددهی بالا
نوشتهٔ بعدی
کسب درآمد دلاری در ایران | درآمد واقعی بدون سرمایه اولیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید