کسب درآمد دلاری در ایران | درآمد واقعی بدون سرمایه اولیه

کسب درآمد دلاری در ایران | درآمد واقعی بدون سرمایه اولیه

تعداد زیادی از افراد در ایران و حتی جهان به دنبال راههای کسب درآمد واقعی بدون سرمایه اولیه هستند و دلایل مختلفی میتوان عامل این موضوع باشد. در ایران به دلایل شرایط اقتصادی خاص این موضوع واجب به نظر میرسد و در کشورهای دیگر نیز به دلایل مالیاتی و نظارتهای خاص بردرآمد افراد، اکثر افراد تمایل به داشتن درآمد اضافی بدون سرمایه اولیه دارند. در این مقاله میخوایم با شما در مورد کسب درآمد دلاری در ایران | درآمد واقعی بدون سرمایه اولیه صحبت کنیم و روشهای مختلف و درآمدهای مختلف را با هم بررسی کنیم و روشهای نقد کردن این درامد دلاری در ایران را نیز به شما معرفی خواهیم کرد..

پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

 

کسب درآمد دلاری در ایران | درآمد واقعی بدون سرمایه اولیه

 

چطور درآمد دلاری داشته باشیم

در دنیای امروزه راههای زیادی برای کسب درآمد دلاری حتی در داخل ایران وجود دارد، اما توضیح همه آنها در این مقاله مقدور نیست و بعضی از موارد خارج از حوزه فعالیت ما بوده و قابل بحث در سایت ما نیست، اما در حال حاضر میتوان به مواردی اشاره کرد که از طریق آنها چطور درآمد دلاری داشته باشیم، مانند:

 

چطور درآمد دلاری داشته باشیم

 

کسب درامد دلاری از اینترنت

راههای گفته شده در بالا، تعداد بسیار کمی از راههای کسب درآمد دلاری از اینترنت و کسب درامد دلاری در ایران بود که توسط عده زیادی از افراد در حال استفاده هست و در شرایط فعلی اقتصادی، با این درآمد دلاری دارن زندگی راحتی را انجام میدن. تعدادی از مشاغل بالا نیاز به تخصص کافی، تعدادی نیاز به سرمایه گذاری و تعدادی بدون سرمایه گذاری هستن که تمرکز ما در این مقاله دو مبحث استخراج ابری ارزهای دیجیتال (با سرمایه گذاری) و کسب درآمد از زیر مجموعه گیری و همکاری در فروش (بدون سرمایه گذاری) میباشد.

 

درآمد دلاری با گوشی

 

درآمد دلاری با گوشی

خیلی از کاربران فکر میکنند که به دلیل کوچک بودن گوشی امکان کسب درآمد دلاری با گوشی ممکن نیست یا بسیار سخت هست و باید حتما لپ تاپ یا کامپیوتر داشته باشند، اما این یک دیدگاه اشتباه هست و برای کسب درآمد دلاری، شما میتوانید حتی با گوشی موبایل نیز کارهای لازم برای داشتن درآمد دلاری را انجام دهید.

با توجه به اینکه تمرکز ما در این مقاله روشهای کسب درآمد دلاری در ایران هست، شما میتوانید با نصب اپلیکیشن GHM به صورت سریع و کامل به بخش کاربری خودتان در سایت ما دسترسی داشته باشید و از طریق گوشی خود، خیلی راحت در بخش استخراج ابری بیت کوین، استخراج ابری اتریوم کلاسیک، استخراج ابری دوج کوین، استخراج ابری هند شیک، سرمایه گذاری و دریافت سود دلاری، زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش و …. شروع به کسب درآمد و سود دلاری کنید و سود خودتان را در داخل ایران نیز نقد کنید.

 

کسب درامد اینترنتی واقعی رایگان

 

کسب درامد اینترنتی واقعی رایگان

خیلی از روشها برای کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان را در اینترنت میتوان پیدا کرد، اما به دلیل محدودیتهایی که در ایران و بر ایران اعمال شده است، امکان استفاده از آنها نیست و عملا برای کاربران ایرانی و فارسی زبان کاربردی نیست.

یکسری دیگر از روشهای کسب درآمد از اینترنت نیز واقعی نبوده و به نحوی برای سرگرمی یا اغفال کاربران فعالیت می کنند، مانند روشهای تبلیغات یک وب سایت خاص یا نوشتن متن های رضایت و تقدیر در یک سایت خاص و تازه برای دریافت درآمد در حد چند سنت.

این روشها اکثرا مدت کوتاهی سوددهی دارن و سپس بعد از تبلیغات کافی، به صورت غیرمنتظره ای تعطیل می شوند و پرداختی کاربران نیز انجام نمی شود.

 

کسب درآمد دلاری

 

کسب درآمد دلاری

وقتی درآمد دلاری داشته باشیم، نه تنها نگران افت ارزش ریال نیستیم، بلکه سرمایه‌هایمان نیز به این راحتی‌ها دود نمی‌شود! با خواندن ادامه این مقاله یاد می‌گیرید که تمام یا حداقل بخشی از درآمدی که به دست می‌آورید دلاری باشد. اگرچه برای به دست آوردن درآمد از طریق دلار روش‌های بسیار گوناگونی وجود دارد که ما فقط چند نمونه از آنها را در بالاتر اشاره کردیم، بااین‌حال چند مورد از آنها در ایران بهتر و قابل دستیابی میباشد.

این سه مورد را باید همیشه در کسب درآمد دلاری در ایران مد نظر داشت که ما نیز در این مقاله اشاره ای به آنها داریم.

 • نحوه کسب درآمد دلاری از راهکارهای اصلی و معتبر،
 • نحوه کسب درآمد دلاری از راهکارهای فرعی،
 • شرایط دور زدن تحریم‌ها.

 

درامد از اینترنت واقعی

 

درامد از اینترنت واقعی

با گذشت سالها ، کسب درآمد اینترنتی واقعی رایگان رشد چشمگیری داشته است.

بسیاری از افراد می خواهند از طریق اینترنت درآمد کسب کنند. کسب درآمد اینترنتی به یکی از دغدغه های روزمره بسیاری از افراد تبدیل شده است و برای بعضی ها بسیار ترسناک و دور از منطق هست و برای بسیاری دیگر بسیار آسان و سریع.

همه شما می دانید که امکان کسب درآمد اینترنتی در خانه وجود دارد و می توانید ماهانه درآمد بسیار زیادی (که گاها در بسیاری از مواقع به درآمدهای چند صد میلیونی هم میرسد) به صورت آنلاین کسب کنید.

بسیاری از افراد با راه اندازی کسب درآمد اینترنتی میلیون ها یا حتی میلیارد ها تومان درآمد کسب می کنند.

اگر می خواهید این چنین درآمدی داشته باشید ، باید به این فکر کنید که چگونه می‌توانید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

ما چندین روش را برای شما معرفی کردیم که در وب سایت شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ این زیرساختها را برای شما فراهم کرده ایم.

 

درامد دلاری روزانه

 

درامد دلاری روزانه

در تمام روشهای استخراج ابری ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاری و سود دلاری و زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش و … که در شرکت گلدن هش ماینینگ برای شما فراهم شده است، شما میتوانید با سرمایه مناسب یا بدون سرمایه اولیه، شروع به کسب درآمد دلاری خودتون کنید و روزانه مبالغی بین 1 تا 1000 دلار و حتی بیشتر درآمد داشته باشید.

برای شروع کسب درآمد بدون سرمایه اولیه، کافیه بعد از ثبت نام در سایت، وارد پنل کاربری خودتان شده و از بخش زیرمجموعه گیری، لینک مخصوص به زیرمجموعه گیری خودتان را در شبکه های اجتماعی که فعال هستید مانند اینستاگرام و تلگرام و فیس بوک و … به اشتراک بگذارید و به ازای هر فردی که معرفی می کنید، از هر تراکنشی که او در سایت ما انجام می دهد سود مناسبی دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه زیرمجموعه گیری و کسب درآمد دلاری در ایران بدون سرمایه اولیه خواندن این لینک را به شما پیشنهاد می کنیم:

پیشنهاد مطالعه : روشهای کسب درآمد دلاری

 

کسب درامد دلاری رایگان

 

کسب درامد دلاری رایگان

همونطور که گفته شد، در روش زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش با شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ، علاوه بر رایگان بودن شروع کار، شما میتوانید درآمد دلاری بدون هیچ سرمایه اولیه را داشته باشید، فقط کافیه از وقت خودتون درست استفاده کنید و بجای اتلاف وقتتون در اینستاگرام و تیک توک و تلگرام و …، از همون وقتتون برای اشتراک گذاری لینک زیرمجموعه گیری خودتون در شبکه های اجتماعی استفاده کنید و درآمد دلاری رایگان داشته باشید.

 

کسب درامد روزانه 1000 دلار

 

کسب درامد روزانه 1000 دلار

در نگاه اول کسب درآمد روزانه 1000 دلار بسیار غیرممکن و توهم به نظر میرسه، اما اگر مانند خیلی از افرادی که همت کردن و شروع کردن و با پشتکار و تحمل سختیهای اولیه ادامه دادن، به این درامد خواهید رسید.

برای درک این مورد، فقط یکی از کاربران خودمون با نام کاربری Si***98sJ را برای شما مثال میزنیم که بعد از تقریبا یکسال و نیم از شروع زیرمجموعه گیری خودش در سایت ما، الان تقریبا به درآمد روزانه 1000 دلار رسیده و فقط با زیر مجموعه گیری و استفاده درست از وقت روزانه خودش در اینستاگرام و تیک توک و یوتیوب و …. .

 

گلدن هش ماینینگ برای زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش

 

با توجه به اینکه گلدن هش ماینینگ برای زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش از زیرمجموعه مستقیم شما 10% سود، سطح دو 7.5% و سطح سه 5% و همینطور تا 16 سطح سود هر تراکنش را پرداخت می کند، این کاربر و خیلی از کاربران دیگر با استفاده از این فرصت طلایی، با کسب زیرمجموعه درست و فعال (حدودا 3200 نفر)، و آموزش نحوه زیرمجموعه گیری به زیرمجموعه های زیرین خودشون، یک گروه فعال از زیرمجموعه گیری برای خودشون تشکیل دادن که هر زیرمجموعه ایشون نیز، زیرمجموعه های خوب و واقعی را آموزش و تشکیل دادن و به این ترتیب از تراکنشهای کاربران زیر خودشون تا 16 سطح سود دریافت می کنند و اگر از بین این تعداد افراد تا 16 سطح، فقط در یک سطح یک نفر یک پلن 500 دلاری از سایت ما تهیه کند، حدودا 5 دلارش در کمترین حالت برای ایشون می شود که با محاسبه خیلی ساده می توان فهمید که رقم 1000 دلار روزانه واقعی می شود، وقتی شما پشتکار و استفاده درست از زمان خودتون ببرید.

 

کسب درامد با گوشی

 

کسب درامد با گوشی

روشهای گفته شده همگی با گوشی قابل انجام هستند و شما بجای اتلاف وقت روزانه خودتون در اینستاگرام و تیک توک و … میتوانید از همان وقت برای دین استوری دیگران و پستها و ویدئوها، برای اشتراک گذاری لینک خودتان با دوستان و فالورهای خودتان استفاده کنید و اگر به طور مثال از هر 100 فالور شما، یک نفر زیرمجموعه شما شود و یک پلن 300 دلاری که ارزانترین پلن در سایت ما هست تهیه کند، 30 دلار از آن برای شما می شود و شما خیلی راحت 1.500.000 تومان با نرخ هر دلار 50.000 تومان در یک روز و فقط با گذاشتن یک استوری کسب کرده اید.

 

درآمد دلاری با بازی

 

درآمد دلاری با بازی

بعضی از بازیهای اینترنتی که اکثرا بر پایه ارزهای دیجیتال فعالیت می کنند، به ازای مقدار مشخصی امتیاز، جم، الماس، ستاره و هر چیزی در بازی، به شما مقداری ارز دیجیتال مشخص از توکن خودشون یا توکنی دیگر را می دهند که شما میتوانید با ان توکن امکانات اضافه در بازی خریداری کنید و یا آن توکن را بفروشید و کسب درآمد دلاری در بازی داشته باشید.

این موضوع فقط جهت اطلاع و تکمیل این مقاله گفته شد و در حال حاضر درآمد دلاری با بازی شامل خدمات گلدن هش ماینینگ نیست.

 

کسب درآمد با دیدن تبلیغات

 

کسب درآمد با دیدن تبلیغات

یکی دیگر از روشهای کسب درآمد اینترنتی و دلاری دیدن تبلیغات در سایتهای ارائه دهنده خدمات تبلیغات میباشد. این سایتهای به عنوان مرجع از شرکتها و سایتهای دیگر تبلیغات دریافت می کنند و شما با مشاهده ان تبلیغ پول دریافت می کنید.

معمولا کسب درآمد با دیدن تبلیغات نرخ درامد بسیار پایینی در حد چند سنت دارد و روش پیشنهادی ما برای داشتن درامد دلاری با سود بالا، روش زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش، یا تهیه پلن استخراج ابری میباشد.

 

اپلیکیشنهای کسب درآمد

 

اپلیکیشنهای کسب درآمد

با نصب اپلیکیشن GHM تمام پلن های کسب درآمدی دلاری در گلدن هش ماینینگ را در گوشی همراه خود و همه جا همراه دارید و میتوانید به راحتی وضعیت زیرمجموعه ها، سود حاصل از درآمد آنها، مقدار سود امروز، این ماه، امسال و … را بررسی و مدیریت کنید و اپلیکیشنهای کسب درآمد دیگری نیاز ندارید.

 

کسب درآمد در خانه

 

کسب درآمد در خانه

همانطور که در اول مقاله چندین شغل برای کسب درآمد دلاری را معرفی کردیم، این مشاغل را میتوان مجدد معرفی کرد که از میان اینها روشهای گفته شده برای استخراج ابری و زیرمجموعه گیری بدون نیاز به تخصص خاصی و صرف زمان زیاد بابت یادگیری میباشد و به صورت خیلی سریع و راحت با صرف روزی یکساعت زمان، میتوان آن را انجام داد و درآمد دلاری داشت.

 1. کسب درآمد در خانه با انجام کارهای گرافیک هنری … (نیاز به آشنایی با اصول هنر و گرافیک)
 2. درآمدزایی در خانه با آزادکاری یا فریلنسری … (نیاز به تخصص در زمینه ای خاص)
 3. کسب درآمد میلیونی در خانه با راه اندازی فروشگاه اینترنتی … (نیاز به هزینه راه اندازی سایت و اطلاعات کافی برای مدیریت سایت و بازاریابی و …)
 4. کار اینترنتی در منزل با کمک اینستاگرام … (قابل استفاده برای زیرمجموعه گیری و سود بیشتر)
 5. کسب درآمد در خانه با کمک سایت شخصی … (نیاز به تخصص یا محصول و خدماتی برای فروش یا کسب درآمد)
 6. کار اینترنتی در منزل با کمک تلگرام …  (قابل استفاده برای زیرمجموعه گیری و سود بیشتر)
 7.  استخراج ابری ارزهای دیجیتال ( نیاز به سرمایه اولیه، اما عدم نیاز به زمان یادگیری یا تخصص)
 8.  زیرمجموعه گیزی و همکاری در فروش (بدون نیاز به سرمایه اولیه و تخصص و با روزی حتی نیم ساعت)

 

راه های کسب درآمد برای نوجوانان

 

راه های کسب درآمد برای نوجوانان

مشاغل زیر را میتوان مناسب نوجوانان و به عنوان راه های کسب درآمد برای نوجوانان نیز در نظر گرفت.

البته اکثر این موارد نیز نیاز به تخصص و صرف زمان زیادی برای یادگیری و کسب درآمد دارد و در این بخش نیز کسب درامد از استخراج ابری ارزهای دیجیتال و زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش یکی از بهترین روشهای کسب درآمد برای نوجوانان و در منزل می باشد.

 • برنامه نویسی … (چندین سال جهت کسب تخصص و تجربه)
 • ساخت انیمیشن … (چندین سال جهت کسب تخصص و تجربه)
 • کارهای گرافیکی … (چندین سال جهت کسب تخصص و تجربه)
 • کانال یوتیوب … (چندین ماه جهت جذب کاربر و ساعات زیادی در روز جهت تهیه ویدئو)
 • کسب درآمد از اینستاگرام …  (قابل استفاده برای زیرمجموعه گیری و سود بیشتر)
 • یادگیری وردپرس …  (چندین سال جهت کسب تخصص و تجربه)
 • افیلیت مارکتینگ …  (قابل استفاده برای زیرمجموعه گیری و سود بیشتر)
 • استخراج ابری ارزهای دیجیتال ( نیاز به سرمایه اولیه، اما عدم نیاز به زمان یادگیری یا تخصص)
 • زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش (بدون نیاز به سرمایه اولیه و تخصص و با روزی حتی نیم ساعت)

 

درامد دلاری انلاین

 

درامد دلاری انلاین

کلبه کارهایی که در این مقاله نام بردیم و میتوان آنها را در اینترنت انجام داد در دسته بندی درامد دلاری انلاین قرار می گیرن. اما مشاغل اینترنتی برای دریافت درآمد دلاری آنلاین بسیار گسترده هستند و با یک مقاله یا چندین مقاله در مورد کسب درآمد دلاری آنلاین نمیتوان آنها را معرفی کرد.

اما سعی می کنیم در مقالات دیگری حتما به انها بپردازیم.

 

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

 

کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه

یکی دیگر از کارهایی که میتوان در اینترنت و بدون سرمایه انجام داد و کسب درآمد اینترنتی بدون سرمایه را از ان انتظار داشت ساخت یا مینت کردن NFT است. اما برای کسب درآمد از NFT باید مقداری Gas بابت مینت یا گرفتن خروجی پرداخت کنید و سپس با فروش NFT خودتون شروع به کسب درآمد دلاری اینترنتی واقعی بکنید.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص NFT ها خواندن این مقاله را به شما توصیه می کنیم. با این مقاله میتوانید ایده های خوبی را یاد گرفته و از ان درآمد کسب کنید.

مطالعه مقاله : NFT چیست؟ ساخت NFT رایگان و لیست ارزهای NFT

 

درآمد دلاری از سایت های خارجی

 

درآمد دلاری از سایت های خارجی

برای داشتن درآمد دلاری در سایتهای خارجی، در اکثر موارد نیاز به احراز هویت با مدارک و پاسپورت معتبر هست و برای پرداخت نیز نیاز به مسترکارت و یا پی پال دارن که بتونن درآمدهای شما رو واریز کنند، که متاسفانه تمام این موارد برای ایرانیان تحریم شده است.

سایتهایی هم که با ارزهای دیجیتال کار میکنند اکثرا رقابتی هستند و برای فعالیت در این سایتها باید در زمینه ای که فعالیت می کنید بسیار متخصص باشید تا بتوانید از سایر رقبا خودتان را متمایز کنید و بعضی مدارک تحصیلی یا تخصصی خاصی نیاز دارید.

در حال حاضر امکان کسب درآمد دلاری در ایران توسط شرکت بین المللی گلدن هش ماینینگ برای ایرانیان عزیز فراهم شده است که فقط میتوانند با زیر مجموعه گیری و همکاری در فروش، بدون نیاز به سرمایه اولیه به درامد دلاری بسیار مناسبی در ماه برسند و میتوانند در کنار استخراج ابری بیت کوین، استخراج ابری اتریوم کلاسیک و ارزهای دیجیتال معتبر دیگری چندین روش درآمدی دلاری را به صورت جامع در یک پنل کاربری داشته باشند.

 

چگونه درامد دلاری را نقد کنیم

 

چگونه درامد دلاری را نقد کنیم

مباحث این مقاله را با این سوال به پایان می رسانیم که چگونه درآمد دلاری را نقد کنیم. این سوال شاید سوال شما و خیلی دیگر از کاربران دیگر هم هست که حالا که درامد دلاری کسب کردیم، چطور ان را در ایران نقد و استفاده کنیم؟

برای این مورد راحتترین راه را به کاربران گلدن هش ماینینگ معرفی می کنیم که بدون کمترین دغدغه و استرسی این کار را انجام دهند.

برای نقد کردن در امد دلاری در ایران، شامل درآمدها و سودهای دریافتی از گلدن هش ماینینگ یا هر درامد دلاری دیگری، میتوانید از طریق صرافیهای آنلاین و معتبری که با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید به لیستی از آنها دست پیدا کنید استفاده کنید.

اما قبل از واریز یا انتقال درآمد دلاری خودتان به صرافی، از شهرت قبلی آن اطمینان حاصل کنید.

* این موضوع فقط یک پیشنهاد از طرف گلدن هش ماینینگ بوده و ما هیچ مسئولیتی در قبال ضررهای کاربران در خصوص کلاهبرداری سایتهای صرافی آنلاین از کاربران نخواهیم داشت.

کاربران گلدن هش ماینینگ میتوانند از طریق پنل کاربری خودشان و با ثبت یک تیکت پشتیبانی، لیستی از صرافیهای معتبر و مورد اعتماد گلدن هش ماینینگ را که قبلا کاربران ما با آنها معامله کرده اند و از معامله و روراستی آن صرافی اطمینان حال کرده اند را دریافت کنند.

 

نتیجه گیری و بهترین روشهای در آمد دلاری در ایران بدون سرمایه اولیه

 

نتیجه گیری و بهترین روشهای در آمد دلاری در ایران بدون سرمایه اولیه

بهترین روش کسب درآمد دلاری در ایران بدون سرمایه اولیه : زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش

بهترین روش کسب درآمد دلاری در ایران با سرمایه گذاری : استخراج ابری ارزهای دیجیتال معتبر

بهترین روش کسب درآمد اینترنتی و دلاری در ایران با مقدار کمی سرمایه اما نیاز به تخصص و صرف زمان : NFT چیست؟ ساخت NFT رایگان و لیست ارزهای NFT

چنانچه شما نیز روش دیگری را میشناسید که میتواند به کاربران دیگر برای کسب درامد دلاری بدون سرمایه اولیه کمک کند در قسمت کامنتها بنویسید.
اشتراک گذاری این مطلب:
برچسب های این مطلب:
اپلیکیشنهای کسب درآمدچطور درآمد دلاری داشته باشیمچگونه درامد دلاری را نقد کنیمدرآمد در خانه نی نی سایتدرآمد دلاری از سایت های خارجیدرآمد دلاری با بازیدرآمد دلاری با گوشیدرآمد واقعی بدون سرمایه اولیهدرامد از اینترنت واقعیدرامد دلاری انلایندرامد دلاری روزانهراه های کسب درآمد برای نوجوانانراه های کسب درامدکسب درآمد اینترنتی بدون سرمایهکسب درآمد با دیدن تبلیغاتکسب درآمد در خانهکسب درآمد دلاریکسب درآمد دلاری ایرانیکارتکسب درآمد دلاری در ایرانکسب درآمد دلاری در ایران | درآمد واقعی بدون سرمایه اولیهکسب درامد اینترنتی واقعی رایگانکسب درامد با بازیکسب درامد با گوشیکسب درامد دلاری از اینترنتکسب درامد دلاری رایگانکسب درامد روزانه 1000 دلار
ارسال شده در دسته بندی:
آموزشهای تخصصی, سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال, مطالب وبلاگ
ارسال شده در تاریخ:
توسط:
نوشتهٔ پیشین
روشهای کسب درآمد دلاری با زیرمجموعه گیری و همکاری در فروش
نوشتهٔ بعدی
قرعه کشی آیفون 15 پرومکس 1 ترابایتی – انجام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید